Mieszkańcy dla Krzysia

 

                                         Drodzy Mieszkańcy!

 

 Dzięki Wam świat staje się lepszy.

To już trzeci raz, kiedy za Waszym udziałem na festynie charytatywnym ,,Mieszkańcy dla…” wsparliśmy  jednego z nas. Tym razem kwota przeszło 16.800  trafiła na rzecz pomocy w rehabilitacji Krzysia chorego na glikogenozę typu XI.  Wcześniej wsparliśmy Jolę i Sylwię w zakupie niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego.
Inicjatywa ,,Mieszkańcy dla…”, która otwiera i jednoczy nasze serca w pozytywnych działaniach na stałe zagościła w naszej społeczności i będzie trwała ,,do końca świata…i o jeden dzień dłużej”, bo jako ludzie spragnieni jesteśmy działań tworzących z nas JEDNĄ WIELKĄ RODZINĘ.
Naszą Rodzinę tworzą Krzyś, Jola, Sylwia…, o których pamiętamy w chwilach trudniejszych. ONI znaczą dla nas bardzo wiele – są przecież częścią NAS Wszystkich.
Kochani!
Patrząc na Krzysia – możemy uczyć się wiele; Krzyś widząc nas – uczy się również, że świat, to ludzie otwarci na dobro, miłość…; a takie wartości są dla nas wszyskich kształcące i bezcenne; takie chwile spędzone razem – ubogacają całą ludzkość, czyniąc świat doskonalszym.
Za rok,  w sierpniu,  Tato Krzysia – Artur Ojcem Dyrektorem zwany –  będzie z podwójną energią pobudzał do otwierania naszych serc na jednego z nas.
Dziękujemy Krzysiowi i Jego Rodzinie!
Dziękujemy Wszystkim Mieszkańcom i Wszystkim Ludziom Wielkich Serc!
Do zobaczenia za rok Kochani!
/GK/