Liczy się każda złotówka !!!

Zdjęcie i opis pochodzi ze strony, przez którą można bezpośrdnio zasilić OSP:

Kliknij i wpłać:

https://zrzutka.pl/pypsgk?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation&fbclid=IwAR15JTZLCPXbHj_y_1eq3TFdK3xntgGGGeh95w7maba8pWfktFCZpErgVI4

 

***
Zbiórka na sprzęt do ratownictwa technicznego dla OSP Kudowa- Zdrój

Opis zrzutki

Witajcie,

Jesteśmy Ochotniczą Strażą Pożarną z Kudowy Zdroju. Nasza jednostka jest jedną z najstarszych w regionie. Obecnie bardzo mocno się rozwijamy- 10. druhów oczekuje na szkolenie podstawowe organizowane przez Państwową Straż Pożarną. W związku z bliskością naszej jednostki ze słynącą z niebezpieczeństwa Drogą Krajową nr 8 oraz równie podstępną drogą stu zakrętów staramy się pozyskać sprzęt umożliwiający nam kompleksową pomoc przy wszelkiego rodzaju wypadkach komunikacyjnych (drogowych, kolejowych itp). Naszym marzeniem jest zakup sprzętu zwanego eDrauliką czyli nowej generacji sprzętu elektrohydraulicznego pozwalającego na znacznie szybsze ich użycie, nie potrzebujemy ciężkiego i nieporęcznego agregatu, dodatkowo możemy prowadzić działania również w wodzie co nie pozostaje bez znaczenia.

Zestaw taki produkuje renomowana firma LUKAS, koszt zestawu powiększonego o dwa akumulatory to około 85tys złotych..

Mamy zabezpieczone na ten cel jedynie 55 tys złotych, więc liczymy na Wasze wsparcie w zebraniu reszty. Pamiętajcie, że jesteśmy również dla Was i nigdy nie odmawiamy pomocy.

Dziękujemy za każdą złotówkę.

Jeżeli chcecie nas poznać zapraszamy na nasz fp: https://www.facebook.com/ospkudowazdroj/