Wystawa Ivana i Iriny Malinskych w Dzierżoniowie

Fotografia pochodzi z galerii zdjęć przesłanej do redakcji i znajdyjącej się poniżej

 

 15 marca 2019 r odbył się wernisaż naszej wystawy w pięknej wystawowej sali Ośrodka Kultury w Dzierżoniowie. Na wystawie p.t. „Od bajki  do rzeczywistości ” wspólnie z córką Iriną zaprezentowaliśmy  ponad 70 obrazów. 

 

Wernisaż odwiedziło dużo gości z Dzierżoniowa oraz przybyli nasi przyjaciele i znajomi spoza miasta. Otwarcie wystawy prowadziła  pani Jolanta Maniecka. Na temat  naszej twórczości zabrali głos pan profesor Konrad Czapliński z Zielonej Góry,  redaktor naczelny Almanachu Kudowskiego pan Bronisław Kamiński z Kudowy Zdroju, przewodniczący Stowarzyszenia Komitetu  Obywatelskiego  Ziemi Kłodzkiej pan Julian Golak. Od pana profesora Konrada Czaplińskiego  dostaliśmy w prezencie  jego książkę z dedykacją  „Praga. Na szlaku świętego Wojciecha. Dolny Śląsk ” . Oprócz lokalnej telewizji na wernisaż wystawy zawitała TVP Polonia z panią redaktor Grażyną Orłowską – Sondej.
Za organizowanie naszej wystawy serdecznie dziękujemy zespołu  Dzierżoniowskiego Ośrodku Kultury, panu Dyrektorowie Krzysztofowie Tokarskiemu, kuratorowie wystawy pani Teresie Walczak  oraz pani Magdalenie Badeckiej.
Wystawa potrwa do 30 kwietnia. Serdecznie zapraszamy  w celu odwiedzenia naszej wystawy.
Z poważaniem Iwan Maliński. Kudowa-Zdrój.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

Od Redakcji: Serdecznie gratulujemy Artystom Kudowskim wspaniałego wernisażu.
Żałujemy, że nie mogliśmy być z Wami w tym szczególnym wydarzeniu osobiście.  Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów, które czynią z naszego miasta kolebką utalentowanych Ludzi promujących nasz zakątek zarówno w kraju, jak i świecie. /MMB/