Zapraszamy do Restauracji RETRO w klimacie retro

  Sobotnie wieczorki kulturalne w RETRO

 

Już po raz kolejny w sobotni wieczór odbywa się w kudowskiej Restauracji RETRO – prowadzonej przez Państwo Dorotę i Wojciecha – zabawa w stylu retro.
Restaurację znamy z dobrej kuchni, a przede wszystkim serca, jakie właściciele i personel wkładają w to, aby goście wychodzili z dobrą aurą i pozytywną energią. Tacy właśnie są Pani Dorota i Wojciech, których mieliśmy okazję poznać z jak najlepszej strony i ogromnej inwencji w prowadzeniu działalności, i nie tylko działalności.

Jedną z ostatnich ich inicjatyw (notabene trafionych w 10-tkę) jest organizowany wieczorek w stylu retro, z muzyką retro, do której tęsknią nasze dusze spragnione klimatu, który jest nam bliski. Towarzyszą temu zabawa, taniec, konkursy, w których aktywnie uczestniczą goście. Śpiewająca, utalentowana niezwykle Pani dodaje pikanterii odpowiednim aranżem: strojem i wystrojem oraz czarem, jaki od niej emanuje, porywając za sobą publiczność. Patrząc na to wszystko przypominają się lata 90-te, które zaczynają gościć w RETRO na stałe.

Należy zaznaczyć, że to jak wygląda nasze miasto i jaka atmosfera w nim panuje, zależy od ludzi, którzy tu zamieszkują i którzy nadają temu miejscu niepowtarzalny charakter.
A zamieszkują tu fantastyczni ludzie, przedsiębiorcy, czasami zdawać by się mogło zwykli, ale jakże niezwyczajni.
Jak myślicie, dlatego tak bardzo kochamy  nasze miasto i kochają go turyści?
Zapewne w głównej mierze ze względu na klimat, jaki tworzą mieszkańcy.
Dla tego klimatu właśnie Kudowę odwiedza masę turystów, gdyż z gościnności i życzliwości słynie nasza Kudowa.
Wielkie gratulacje i do zobaczenia!
MMB