NASTAŁA NOWA KADENCJA 2018-2023

Szanowni Mieszkańcy!


  Pragnę serdecznie podziękować Wam za współpracę oraz głosy, jakie otrzymałam od Państwa jako Kandydat na Burmistrza, w szczególności tym którzy mnie wspierali do końca i nadal to robią. 
   Miniona  kadencia 2014-2018 była nowym  doświadczeniem w moim życiu, z której wyniosłam bardzo wiele.  W 2014r. zostałam obdarzona przez Was mandatem zaufania, z którego starałam się wywiązać w 100%. Udało mi się razem z Wami zmienić nieco wyobrażenie o tym, co może (a nawet powinien) robić Radny i jak powinien działać dla mieszkańców. Razem stworzyliśmy piękne rzeczy, które będziemy dalej kontynuować. Cieszę się, że udało mi się pozostać do końca Radną Niezależną od sił politycznych, a dzięki Waszej energii jaką mi ofiarowaliście udało mi się wprowadzić wiele nowych inicjatyw: spotkania Radnego z Mieszkańcami, pisanie uchwał przez Radnego, wniosków społecznych, zwiększenie przejrzystości w postaci zakładki w BIP-ie pod postacią Publicznych Rejestrów Umów Gminnych, inicjatywy: ,,Mieszkańcy dla…”, ,,Miesiąc pamięci narodowej pod Pomnikiem”, ,,Opłatek Wspólnotowy”, wizje lokalne i wiele innych.
To wszystko zamieściłam w swojej książce ,,Rodzina Kudowska”, która miała na celu udokumentowanie tego, co działo się w naszym samorządzie przez ten czas. A to wszystko nie byłoby możliwe do zrealizowania bez Was, za co Wam Drodzy Mieszkańcy serdecznie dziękuję.
   Przepraszam również moich Kontrkandydatów oraz ich elektoraty, jeżeli odebraliście moją służbę społeczną i moje poglądy inaczej, jak zwykłą troskę o Miasto i Ludzi. Każdy mój Głos w Radzie był przemyślany i rozważony pod kątem odpowiedzialności za Gminę. Nie mogłam działać inaczej, jak wyłącznie w obronie wartości dobrych dla Miasta i Ludzi.

    Dlaczego zdecydowałam się kandydować?
Bo pozostałam od początku do końca Radną Niezależną – chciałam służyć wyłącznie Wam i temu Miastu. A dlaczego chciałam? Bo kocham Kudowę i Ludzi, którzy tu mieszkają.

  Jako osoba nie związana żadnymi siłami -,,układami” politycznymi, otrzymałam od Was Drodzy Kudowianie ogromne wsparcie i poparcie, za co jestem ogromnie wdzięczna. 
Jednak jestem realistką i wiem, że to WY jesteście Wspólnotą samorządową, w której dominują różne siły polityczne i  która wie, co dla Was jest najlepsze w danym czasie.
A czas mamy trudny; jest wiele do zrobienia i potrzeba nam do naprawy naszego miasta wiele rąk w służbie – Waszych rąk Kochani.
 Pani Aneta Potoczna jest właśnie w tym czasie i przed Nią duże wyzwanie.
Pozostaje mi życzyć, aby wszystkie zaplanowane przez Anetę zadania – zostały zrealizowane po Jej myśli. Wierzę, że zrobi to dobrze!
 Aneto, kibicuję Kudowie i Ludziom, więc kibicuję Tobie i życzę, aby kadencja 2018-2023 była czasem rozkwitu, zgody, mądrości i współpracy, bo tego nam wszystkim potrzeba.
Jestem wdzięczna wszystkim kontrkandydatom za rywalizację.
Moim Wyborcom, Rodzinie, Kandydatom na Radnych z ramienia KWW Głos Kudowy, Znajomym oraz Stowarzyszeniu OK – składam ogromne podziękowania za życzliwość i wsparcie,  jakich od Was doznałam.
Kochani! Działajmy dalej wspólnie na rzecz naszej ukochanej Kudowy.
Marta Midor-Burak