Talenty Pana Włodzimierza

Na zdjęciu misterna praca artystyczna Pana Włodzimierza Hermana przedstawiająca Urząd Miasta w Nachodzie, która to praca będzie podziwiana w Dzierżoniowie i weźmie udział w konkursie – 1 grudnia 2018r.  

 

O Panu Włodzimierzu Hermanie i Jego talentach już pisaliśmy w kontekście zorganizoewanej wystawy w Cyganerii pod nazwą ,,Święta na szydełku – kliknij w link: http://obywatelskakudowa.pl/2017/11/24/najpierw-bylo-szydelko/.
Wówczas zachwycaliśmy się pięknymi misami wykonanymi na szydełku przez Pana Włodzimierza oraz wszystkimi pracami wykonanymi przez naszych kudowskich Artystów.
Prace naszego Artysty można podziwiać na bieżąco w DPT CYGANERIA. 

Warto przypomnieć, że 3 lata lemu Pan Włodzimierz otrzymał I Nagrodę w Muzeum w Dzierżeniowie z Kategorii prac artystycznych niekonwencjonalnych przedstawiających obiekty architektoniczne w rzutach pionowych. Prace te wykonuje Pan Włodzimierz wykonuje je misternie z tektury dwuwarstwowej, a następnie powleka okleiną fornirową na 1 mm, a ostatecznie pokrywa obiekty elewacją wykonaną z farby malarskąiej połączonej z piachem morskim.

Tym razem Obiekt przedstawiającuy Urząd Miasta w Nachodzie powędruje do Dzierżoniowa 28 września, a następnie 1 grudnia odbędzie się inauguracja.
Życzymy zajęcia po raz kolejny  I miejsca.
Panie Włodzimierzu, trzymamy kciuki!

Stowarzyszenie ,,Obywatelska Kudowa” – OK umieszcza w swoim programie projekt wydarzenia, pn. Wernisaż prac Kudowskich Artystów.
Uważamy, że mamy w Kudowie mnóstwo ludzi uzdolnionych i tym powinniśmy się głośno chwalić. Połączenie dzieł Kudowskich Artystów spowodowałoby ożywienie sfery kultury – stając się naszą promocją i wizytówką Kudowy.
Niechaj z kultury  znana będzie  nasza Kudowa!

Stowarzyszenie OK
Marta Midor-Burak

                                               Praca przedstawia Urząd Miasta i Gminy w Dzierżoniowie