Drodzy Mieszkańcy dla Elizy i Tomka!

Przeszło 10.840  Waszych Wielkich Serc zasiliło Elizę i Tomka w tym żeby ich życie było przyjemniejsze. 

Po raz kolejny za Waszym udziałem świat staje się piękniejszy. To już piąty raz…, jak jednoczymy się dla jednego z nas.  Byliśmy z Jolą, Sylwią, Krzysiem, Maryjką, a dzisiaj  z Elizą i Tomkiem.
Dobro jakie dajemy drugiemu – powróci  ze zdwojoną siłą.

Wielkie podziękowania należą się Wam Wszyskim Kochani!
Już od samego rana Łukasz, Igor i Damian ciężko pracowali, by zapewnić komfort przewożąc ławeczki i  stoliczki użyczone przez Prezesa Klubu Włókniarz Pana Bogdana; ekipa nagłośniająca robiła wszystko, by Prowadzący – Artur i Marek mieli dobry odsłuch, a Zespoły Agawa, Podzamek Boys i Redox umilili nam czas spędzony wspólnie.
Restauracja ,,Retro”, Stołówka Szkolna – Pani Magda oraz Bar Mleczny zgotowali pyszne jedzonko; Państwo Fugowscy zaserwowali najpyszniejszą kiełbaskę w Kotlinie; chleby od Piekarni Kandefer oraz ze ,,Szlaku Ginących Zawodów” okraszane smalcem od Harego i ogórkiem od Tadzia oraz ciasta upieczone przez Mieszkańców – uprzyjemniały wszystkim czas.
Wasze Dary i ofiarne Serca Kochani są jedynie dowodem na to, że dawanie siebie drugiemu jest tym, na czym opiera się życie, w którym człowiek człowiekowi jest bratem.
Choć jestem już zmęcząna pisząc ten tekst – który jest upamiętnieniem tego wydarzenia – to jednak serce porusza się i raduje, że mamy pośród siebie Ludzi, na których zawsze można polegać.
Do zobaczenia Kochani!
MMB