Wielkie Kolędowanie

Zdjęcia zostały wykonane przez uczestnika –  Pierre-Yves David’a

 

Z inicjatywy Kudowskich Serc oraz ludzi skupionych wokół Fundacji Qdowa, jak również KCKiS, miało miejsce dzisiaj w dniu 29 grudnia ważne wydarzenie,  mianowicie koncert charytatywny dla naszej Sylwii, która zmaga się dzielnie z chorobą, a pomimo to jest pełna optymizmu i wiary w to, że będzie lepiej i razem ,,góry można przenosić”.


 Sylwia ma to do siebie, że czyni z Kudowy wymarzoną gminę Wielki Serc; spaja nas w jedną wielką Rodzinę, i przenosi do zupełnie innego świata.
To poczuliśmy już dawno, że dawanie siebie innym – przynosi korzyści nam wszystkim, ale i nam samym.
Sylwio wielkie dzięki, że wlewasz w nas to, czym sama jesteś: pokorę, miłość i szacunek.

   ,,Wielkie Kolędowanie Serc” w wykonaniu dzieci i młodzieży kudowskiej, w przygotowanie których wielki wkład włożyła Dominika Radwan,  było sztuką nie bagatela. Dzieci i młodzież poczuli, że dawanie przynosi zadowolenie, a dodatkowo edukuje i zespala nasze więzi. Zespół Hejszowina dołączył  jak zwykle do chóru dusz i serc.

Mieszkańcy, dzieci, rodzice, dziadkowie ze wzruszeniem uczestniczyli w wielkim kolędowaniu dla jednego z nas.
 Wojtku!  Choć ten rok był dla Ciebie smutniejszy jak powiedziałeś, bądź pewien jednak, że Mama Ziuta patrzy i raduje się razem z Tobą i razem z Nami i zapewne  wespół z nami kolędowała serem; wielu naszych Bliskich, których nie ma już pośród nas – była w tym szczególnym dniu razem z nami, dołączając do Jednej Wielkiej Rodziny Kudowskiej. /GK/

Stroik w wykonaniu JAGUSI będzie pamniątką z tego pięknego Dnia.